Close Menu
    dinsdag 23 september
    Trending
    • ‘AI leidt tot afstandelijke klantrelaties’
    • Lenovo past AI-chatbot Lena aan na ontdekking ernstig beveiligingslek
    • Trust eerste pc-accessoiremerk met officiële ErgoCert-certificering
    • Philips introduceert ultracompacte USB-stick met 128 GB opslagcapaciteit
    • Anker SOLIX introduceert slimme thuisbatterij die met je meegroeit
    • Olaf Zwijnenberg (sectormanager retail Rabobank) overleden
    • TPV Technology krijgt hoogste duurzaamheidsscore van EcoVadis
    • ‘ACM start campagne om misverstanden over wettelijke garantie aan te pakken’
    Elektro Retail Magazine
    • Home
    • Nieuws
    • TV-trends 2025
    • Groothandels
    • Evenementen
      • IFA
      • Trade Mart
    • Service
    • Abonneren
    • Adverteren
    Elektro Retail Magazine

    Kieskeurig en BesteProduct: video-oplossing voor fabrikanten

    7 april 2016

    vlcsnap-2016-04-06-17h13m25s94Kieskeurig.nl en Besteproduct.nl gaan gezamenlijk als het platform EverythingVideo.nl video’s voor fabrikanten maken. In deze productvideo’s wordt op een neutrale manier uitgelegd hoe het product werkt. De video’s worden getoond op de vergelijkingssites. Inmiddels hebben diverse fabrikanten zoals Philips, Samsung, Nikon, LG en ATAG al video’s via EvertythingVideo.nl laten produceren.

     

    Het nieuwe videoconcept EverythingVideo.nl speelt in op de groeiende behoefte van consumenten aan video’s, vertelt Patrick van Buuren, brand director Kieskeurig.nl. “Vóór consumenten een productaanschaffen, willen ze er alles van weten. Wij helpen ze al met foto’s, specificaties en (gebruikers)reviews. Video’s voegen daar duidelijk wat aan toe, omdat de mensen een nog beter idee krijgen hoe het product eruitziet en wat het kan. Het komt dichtbij het bekijken van een product in een winkel.

    Uit de eerste pilotvideo’s die we hebben gemaakt, wordt duidelijk dat de video’s aanslaan. De video’s worden niet alleen vaak bekeken, mensen kijken ze ook grotendeels uit. Om die reden hebben we ook besloten nu vol in te zetten op de video’s van EverythingVideo.”

    BesteProduct.nl heeft veel ervaring in de productie van video’s. De consumentenwebsite test al jaren producten en maakt daar videoreviews van. De video’s van EverythingVideo hebben een andere signatuur, verduidelijkt Niels Willems, directeur van BesteProduct.nl.

    “In de videoreviews geven onze redacteuren hun mening over de producten. Bij EverythingVideo leggen we uit wat eenproduct kan, zonder waardeoordeel”, vertelt Willems. “Maar we schrappen ook de superlatieven van fabrikanten, die toch de neiging hebben hun producten allemaal als fantastisch te bestempelen. Begrijpelijk, maar consumenten prikken daar snel doorheen.”

     

    Kieskeurig.nl en BesteProduct.nl hebben de eerste tientallen video’s al gemaakt en gepubliceerd op hun sites. De video’s staan ook al bij grote retailers als Bol.com en Wehkamp.nl. Van Buuren: “We weten dat webwinkels graag video’s bij de producten op hun site willen om hun bezoekers beter te informeren. Slechts een enkele webwinkel kan het zich veroorloven om die zelf te maken. Onze video’s zijn voor alle webwinkels te integreren.”

    Deel dit:

    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
    • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
    Previous ArticleVernieuwde showroom Nedis
    Next Article 35 jaar stofzuigen met een smile

    Related Posts

    Trust eerste pc-accessoiremerk met officiële ErgoCert-certificering

    18 september 2025

    Mediamarkt deels over naar JD.com

    1 augustus 2025

    MediaMarkt Benelux krijgt nieuwe CEO en financieel directeur

    30 juli 2025

    Comments are closed.

    Lees ERM
    Hierboven een recent exemplaar van ERM. Wil je maandelijks ERM ontvangen? Kijk dan op onze pagina Abonnement voor een geweldige introductiekorting!
    Contact
    Pressure Media
    Postbus 16
    8070 AA Nunspeet
    +31 6 18118260
    info@pressuremedia.nl
    Abonneer je op deze blog

    Wil je niet wachten tot de volgende nieuwsbrief en meteen een bericht krijgen als wij hier iets nieuws posten? Meld dan hieronder jouw email-adres aan!

    Nieuwsbrief
    Meld je aan voor onze nieuwsbrief en krijg toegang tot onze Premium Content. (Werkt niet als een adblocker wordt gebruikt)
    Copyright © 2025. Pressure Media

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....
     

    Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.