Close Menu
    maandag 17 november
    Trending
    • Pop-upwinkel voor verloren pakketten keert terug in Hoog Catharijne
    • Animatie: Retailallianties zorgen voor lagere prijzen en meer keuze in winkels
    • Coolblue start Black Friday-verkopen, maar: ’timing is k*t!’, aldus Pieter Zwart
    • Onderzoek: Consument combineert online oriëntatie en fysieke aankoop in 2025
    • ‘Lancering topmodel Samsung Galaxy S26 smartphone mogelijk uitgesteld’
    • WTC Amsterdam viert 40-jarig jubileum met festival rond technologie, financiën en maatschappelijke impact
    • Nieuwe eigenaar ERM
    • Anker betaalde Eufy-gebruikers voor video’s om AI te trainen
    Elektro Retail Magazine
    • Home
    • Nieuws
    • TV-trends 2025
    • Groothandels
    • Evenementen
      • IFA
      • Trade Mart
    • Service
    • Abonneren
    • Adverteren
    Elektro Retail Magazine

    Fairphone lanceert repareerbare koptelefoon Fairbuds XL

    24 mei 2023

    Nederlandse smartphonefabrikant Fairphone kondigt een nieuw product aan. De Fairbuds XL hoofdtelefoon kenmerkt ‘de volgende stap in de ontwikkeling van eerlijke en duurzame audioproducten’ door Fairphone. Bijzonder aan de Fairbuds XL is het feit dat het product modulair is opgebouwd, waardoor je onderdelen (makkelijker) kunt repareren.

    Net als de smartphones van Fairphone kent de koptelefoon een zoveel mogelijk modulaire opbouw. Onderdelen als de oorkussentjes en kabels zijn te repareren of te vervangen.

    Volgens Fairphone behoort de Fairbuds XL meest duurzaam ontworpen koptelefoons op de markt. Dit komt ondermeer door de integratie van Fairtrade-goud in de productieketen en het gebruik van vegan leer en verschillende gerecyclede materialen, zoals plastic en aluminium voor zowel de koptelefoon zelf als het bijgeleverde reisetui.

    Fairphone, dat onlangs een miljoeneninjectie van de overheid en ABN AMRO ontving, vult bovendien het loon van de productielijn arbeiders aan tot een leefbaarloon en werkt samen met de leverancier aan het verbeteren van de arbeidsomstandigheden van werknemers.

    Fairbuds XL

    Specificaties
    De koptelefoon biedt gebruikers een uitstekende geluidskwaliteit, sterke bassen, warme middentonen en heldere hoge tonen door de dynamische 40mm drijver en daarnaast kwalitatieve noise-cancellation, aldus de fabrikant. De interne batterij is vervangbaar, wat de levensduur moet verlengen. Na het opladen kun je elke keer overigens 30 uur onafgebroken jouw favoriete hits of podcasts beluisteren. Tot slot kent -ie een IP54-certificering, waardoor hij tegen de nodige weersomstandigheden bestand is.

    De koptelefoon wordt ook geleverd met de Fairbuds App. Hiermee kunnen gebruikers specifieke EQ presets  wijzigen en de hoofdtelefoon afstemmen op hun voorkeuren. Fairphone stelt dat de app draagt bij aan een langere levensduur doordat gebruikers hun koptelefoon na verloop van tijd kunnen bijwerken, en Fairphone nieuwe functies kan introduceren en af en toe een bug oplossen.

    Gebruikers kunnen ook vervangende onderdelen bestellen als reparaties nodig zijn en meer te weten komen over de onderdelen waaruit de hoofdtelefoon bestaat.

    Fairphone-koptelefoons zijn vanaf 11 mei beschikbaar via de website van Fairphone en geselecteerde partners, voor een adviesprijs van € 249 euro. De koptelefoon is er in twee varianten: groen gespikkeld en zwart gespikkeld.

    Ziehier een video:

     

    Deel dit:

    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
    • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
    Previous ArticleMet korting naar de IFA 2023!
    Next Article Liebherr vriezers beste uit test en ‘Beste koop’ volgens Consumentenbond

    Related Posts

    Pop-upwinkel voor verloren pakketten keert terug in Hoog Catharijne

    17 november 2025

    Coolblue start Black Friday-verkopen, maar: ’timing is k*t!’, aldus Pieter Zwart

    13 november 2025

    Ook HelloTV start Black Friday-maand, met ‘laagsteprijsgarantie’

    4 november 2025

    Comments are closed.

    Lees ERM
    Hierboven een recent exemplaar van ERM. Wil je maandelijks ERM ontvangen? Kijk dan op onze pagina Abonnement voor een geweldige introductiekorting!
    Contact
    Pressure Media
    Postbus 16
    8070 AA Nunspeet
    +31 6 18118260
    info@pressuremedia.nl
    Abonneer je op deze blog

    Wil je niet wachten tot de volgende nieuwsbrief en meteen een bericht krijgen als wij hier iets nieuws posten? Meld dan hieronder jouw email-adres aan!

    Nieuwsbrief
    Meld je aan voor onze nieuwsbrief en krijg toegang tot onze Premium Content. (Werkt niet als een adblocker wordt gebruikt)
    Copyright © 2025. Pressure Media

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....
     

    Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.