Rob Lenderink is de nieuwe Director Sales Benelux van Amacom, leverancier van consumentenelektronica en klein huishoudelijke apparaten in de Benelux, Hij gaat de positie invullen die vrijkwam na het vertrek van Robert Romano afgelopen juni.
Rob Lenderink (53) heeft in de afgelopen jaren breed zijn sporen verdiend in verschillende leidinggevende salesposities. De afgelopen drie jaar was hij actief als Director Sales B2B voor de Nederlandse tak van de ALSO Group, één van de toonaangevende technologieleveranciers voor de ICT- industrie met activiteiten in 30 Europese landen. In de twee jaar daarvoor was hij actief als Director Sales Benelux, een periode waarin hij heeft samengewerkt met Bas Janssen, de huidige Managing Director van Amacom.
“Ik heb Amacom leren kennen als een zeer stabiele en krachtige internationale speler in de wereld van consumentenelektronica en professionele audiovisuele oplossingen. Alle bouwstenen zijn binnen deze organisatie aanwezig om samen met onze partners succesvol te kunnen zijn. Ik kijk er dan ook met veel plezier naar uit om sturing te gaan geven aan de salesteams van Amacom, Megami, Gezamenlijk Voordeel en Exertis AV en om samen met hen te werken aan de verdere uitbouw van bestaande en nieuwe klantrelaties”, aldus Lenderink in een persbericht.
Lenderink start op 10 juli met zijn werkzaamheden. Amacom biedt met de dagelijkse inkoop, verkoop, finance, opslag en distributie van producten een totaaloplossing voor leveranciers, e-tailers, retailers en B2B-kanalen in de Benelux.