Elektro Retail Magazine

PR-bureau LVTPR wordt Charly PR

LVTPR, een bekend PR-bureau met veel elektronicaproducenten als klant, gaat verder onder een nieuwe naam. Het bureau heet voortaan Charly PR, als onderdeel van een aangescherpte positionering. Het noemt zichzelf nu ‘het Benelux-bureau voor geïntegreerde corporate en consumer communicatie’.

Het team van Charly PR lachend op de foto
Het team van Charly PR.

LVTPR werd in 1994 opgericht als een PR-bureau voor tech en IT, maar vooral de laatste tien jaar verschoof zijn core business richting corporate communicatie en consumer & lifestyle PR.

De naam Charly PR komt van Charly Lammers van Toorenburg, oprichter van LVTPR. Het bureau verricht diensten voor onder meer  Bosch, Rowenta, Devolo, Sonos en OnePlus.

“We speelden al een tijdje met het idee om voor een voornaam te gaan. Die keuze straalt immers de persoonlijkheid en no-nonsense-houding uit waarmee we onze partnerships aangaan – zowel met elkaar als collega’s als met klanten, journalisten, influencers en andere partijen”, zegt Karolien Hessels, Managing Director Benelux bij het verse Charly PR.

“We moesten niet ver zoeken en kwamen uit op Charly: een ode aan onze oprichter maar ook een inspirerende naam die karakter en vertrouwen uitstraalt en tegelijk een speels, fris en zelfs avontuurlijk kantje heeft.”

Charly PR is  gespecialiseerd in crisiscommunicatie, interne communicatie, thought leadership, product PR, influencer relations en digital & contentmarketing. Dagelijks adviseert en ondersteunt Charly PR vanuit kantoren in Strombeek-Bever (Brussel) en Bunnik (Utrecht).

Meer informatie vind je op CharlyPR.com.

Exit mobile version