Elektro Retail Magazine

‘Opmerkelijke LG Stanbyme in oktober bij Nederlandse retailer’

De LG Stanbyme, de opmerkelijke grote entertainment tablet van het Zuid-Koreaanse LG ligt medio oktober bij de Nederlandse retailer. Dat laat een woordvoerder weten tegenover ERM.

LG Stanby ME

Stanbyme was een van de opmerkelijke eyecatchers tijdens IFA 2023. Als groot touchscreen met flinke hardware moet de 27 inch gadget een ‘on-the-go entertainment-oplossing’ zijn.

De Stanbyme is in feite een gigantische 27 inch tablet, die geleverd wordt in een draagtas. Geïntegreerd is een 20W vierkanaals luidsprekersysteem waardoor je in feite een soort van draagbare smart tv met je meeneemt. Daarmee moet het opvallende apparaat ideaal zijn voor het bekijken van films en het spelen van games – zowel binnens- als buitenshuis.

Dit is de Stanby ME GO:

 

Dat klinkt natuurlijk best interessant, maar of de markt er echt op zit te wachten is nog maar de vraag. Toch gaat de LG Stanbyme in de Nederlandse winkels liggen, zo liet een woordvoerder aan ERM weten. Althans, de variant met een speciale voet – waardoor de gadget dus niet per se draagbaar meer is.

 

Al zien ze bij het gerenommeerde YouTube-kanaal Terafied wel mogelijkheden:

 

De StanbyME met voet komt, zo laat LG weten, in Nederland beschikbaar voor pre-order op 22 september 2023. “Vanaf begin oktober is het product ook verkrijgbaar bij retailers. Op dit moment kunnen we echter nog geen concrete uitspraken doen over welke retailers dit zullen zijn.”

De grote tablet draait op LG’s webOS smart tv-platform en kan verbinding maken met iOS- of Android-apparaten. Verder maakt spraakherkenning het mogelijk apps te starten, het geluid aan te passen en handsfree op inhoud te zoeken. De ingebouwde batterij zorgt ervoor dat de gadget tot 3 uur lang onafgebroken kan worden gebruikt. 

Vanaf begin oktober is de LG Stanby ME ook verkrijgbaar bij retailers.

Het apparaat is bovendien flexibel in gebruik. Je  kunt het scherm kantelen voor de beste kijkhoek, het touchscreen 90 graden draaien – van liggend naar staand en terug – en de hoogte van het scherm tot 18 centimeter aanpassen of in de tafelstand zetten. In de tafelmodus ligt het scherm van de StanbyME Go plat in het onderste gedeelte van de behuizing, zodat gebruikers (digitale) bordspellen kunnen spelen, zoals schaken en Hidden Catch. Bijzonder. 

Grote schermen ‘voor onderweg’ lijken stilaan een trend te worden: ook AGON by AOC bracht onlangs een ‘draagbare gamingmonitor’.

Prijs is nog niet bekend gemaakt.

 

Exit mobile version