Op dinsdag 6 januari 2026 vindt opnieuw ShowStoppers plaats, een mediashowcase die parallel loopt aan de grote technologiebeurs CES. Tijdens dit evenement krijgen journalisten van over de hele wereld exclusieve toegang tot producten en innovaties van grote merken en start-ups. Dat blijkt uit een aankondiging van de organisatie van ShowStoppers.

Het evenement wordt gehouden van 18.00 tot 21.00 uur lokale tijd in de Grand Ballroom van het Bellagio Hotel in Las Vegas. ShowStoppers biedt een podium aan technologiebedrijven om hun nieuwste producten te tonen en media-aandacht te genereren. Volgens de organisatie is het een kans voor bedrijven om hun innovaties onder de aandacht te brengen van invloedrijke internationale media.
Bezoekers kunnen kennismaken met technologieën op het gebied van onder andere kunstmatige intelligentie, slimme steden, mobiliteit, robotica en virtual reality. Naast demonstraties en presentaties zijn er ook netwerkgelegenheden, gericht op het verbinden van bedrijven met journalisten, investeerders en andere spelers in de sector.
Hoewel ShowStoppers gelijktijdig met CES plaatsvindt, is het formeel geen onderdeel van de beurs en is er ook geen officiële samenwerking met de Consumer Technology Association, de organisator van CES. Volgens de organisatoren van ShowStoppers trok het vorige edities honderden journalisten van toonaangevende internationale media en resulteerde het in miljoenen online impressies.
Bedrijven kunnen zich aanmelden om deel te nemen aan de showcase. De organisatie benadrukt dat er beperkt plek is voor exposanten.
Bekijk hier een video van Showstoppers vorig jaar: