Close Menu
    vrijdag 19 december
    Trending
    • ‘Elektrische bedrijfswagens worden goedkoper, maar ondernemers blijven terughoudend’
    • ‘Gebruik van AI speelt centrale rol in kerstinkopen 2025, maar keuzestress blijft groot’
    • NFIR vernieuwt cyberdetectiedienst voor betere bescherming tegen digitale aanvallen
    • Nieuwe ‘AI-verkoper’ Ping adviseert klanten van GSMWEB.nl
    • Copaco breidt AV-assortiment uit met montageoplossingen van B-Tech AV Mounts
    • Trust behoudt gouden EcoVadis-status en breidt duurzaamheidsinspanningen verder uit
    • LG toont volledig transparante 4K OLED TV op MASTERS EXPO
    • EP:Tummers verkoopt als eerste Nederlandse retailer televisie met RGB MiniLED-technologie van Hisense
    Elektro Retail Magazine
    • Home
    • Nieuws
    • TV-trends 2025
    • Groothandels
    • Evenementen
      • IFA
      • Trade Mart
    • Service
    • Abonneren
    • Adverteren
    Elektro Retail Magazine

    Dit kunnen de nieuwste slimme Samsung AI-apparaten!

    4 april 2024

    Samsung presenteerde gisteren in Parijs de nieuwste BESPOKE AI apparatuur, waaronder slimme keukenapparatuur. ERM  was erbij.

    De Samsung Family Hub is een slimme koelkast waarmee je een uitgebreid assortiment Samsung-apparaten kunt aansturen

    Tijdens een groots evenement kondigde Samsung nieuwe huishoudelijke apparatuur aan waarmee je kunt communiceren via internet en die gebruik maken van artificiële intelligentie (AI). Het is Samsungs doel om slimme technologie naadloos te integreren in ons dagelijks leven, zodat deze makkelijker wordt.

    Jong-Hee (JH) Han, vicevoorzitter, CEO en hoofd van de Device eXperience (DX) divisie bij Samsung, trapte ‘BESPOKE AI’ af vanuit Seoul. Hij beschreef hoe Samsungs huishoudelijke apparaten niet alleen gebruikelijke taken goed uitvoeren, maar dat ze tot nog veel meer in staat zijn dankzij de kracht van AI. Zo worden er schermen toegevoegd aan koelkasten waarmee je niet alleen in de koelkast kunt kijken, maar die ook te gebruiken zijn voor entertainment en om andere verbonden Samsung-apparaten te bedienen. Zo kun je tijdens het koken je  favoriete nummers afspelen, video’s bekijken, of recepten op het scherm opzoeken.

    Nog een voorbeeld: Wanneer een gebruiker aan het koken is en de temperatuur in huis te hoog vindt, kan hij via AI Hub op de inductiekookplaat de airconditioning in andere kamers aanzetten, zonder het eten achter te laten.

    Slim energie besparen

    Omdat energie besparen steeds belangrijker wordt in Europa, introduceert ‘BESPOKE AI’ in Parijs de nieuwe energiezuinige, extra brede koelkast met vriesvak. De extra brede koel-vriescombinatie is uitgerust met AI Energy Mode en door deze te activeren bespaar je tot 3 uur per dag aan energie. De compressorsnelheid en de ontdooifunctie worden geoptimaliseerd op basis van gebruikspatronen en omstandigheden.

    Ook komt er een nieuwe koelvriescombinatie die niet alleen met een compressor maar ook met peltier-elementen koelt. Het gevolg is dat er nog minder energie wordt verbruikt.

    Makkelijker communiceren

    Samsung integreert generatieve AI in huishoudelijke apparatuur. Bixby, Samsungs stemassistent, gaat hierin een centrale rol spelen. Dankzij Generatieve AI zal Bixby meer dan één opdracht tegelijk aankunnen, complexe zinnen kunnen begrijpen en natuurlijke gesprekken kunnen voeren.

    Ook kan het systeem samengestelde opdrachten begrijpen, zoals “Zet de airconditioner in de Wind Free-modus en vertel me het weerbericht.” Het zal bovendien de context van eerdere interacties onthouden voor continuïteit. Als de gebruiker Bixby bijvoorbeeld de opdracht geeft om de luchtreiniger uit te zetten en daar vervolgens aan toevoegt: “Oh, en de TV ook”, zal Bixby beide verzoeken uitvoeren. En wanneer de gebruiker bijvoorbeeld zegt “de woonkamer voelt vochtig aan” of vraagt “wat moet ik doen met alle aardappelen die ik gisteren heb gekocht?” zal Bixby een oplossing of een actie voorstellen.

    Deel dit:

    • Klik om te delen op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
    • Klik om op LinkedIn te delen (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
    • Klik om te delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
    • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Opent in een nieuw venster) E-mail
    • Klik om af te drukken (Opent in een nieuw venster) Print
    Previous ArticleNieuwe Philips monitoren moeten ‘essentiële functies tegen concurrerende prijs bieden’
    Next Article BCC verder als online prijsvergelijker

    Related Posts

    Nieuwe ‘AI-verkoper’ Ping adviseert klanten van GSMWEB.nl

    16 december 2025

    Anker betaalde Eufy-gebruikers voor video’s om AI te trainen

    10 november 2025

    Kijktip: AI helpt retailers bij optimaliseren van checkout en retourproces

    27 oktober 2025

    Comments are closed.

    Lees ERM
    Hierboven een recent exemplaar van ERM. Wil je maandelijks ERM ontvangen? Kijk dan op onze pagina Abonnement voor een geweldige introductiekorting!
    Contact
    Pressure Media
    Postbus 16
    8070 AA Nunspeet
    +31 6 18118260
    info@pressuremedia.nl
    Abonneer je op deze blog

    Wil je niet wachten tot de volgende nieuwsbrief en meteen een bericht krijgen als wij hier iets nieuws posten? Meld dan hieronder jouw email-adres aan!

    Nieuwsbrief
    Meld je aan voor onze nieuwsbrief en krijg toegang tot onze Premium Content. (Werkt niet als een adblocker wordt gebruikt)
    Copyright © 2025. Pressure Media

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....
     

    Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.