Elektrisch brommermerk Brekr is te zien in de nieuwe Nederlandse Netflix-film Bad Boa’s. In de actiekomedie spelen de populaire Brekr-modellen een bescheiden rol, waaronder in een stunt waarvoor een van de brommers is opgeofferd. De aanwezigheid van het Nederlandse merk was geen onderdeel van het oorspronkelijke draaiboek, maar werd tijdens de opnames bedacht. Dat meldt oprichter en commercieel directeur Niels Willems op LinkedIn.

De film draait om Ramon (gespeeld door Jandino Asporaat), een betrokken buitengewoon opsporingsambtenaar (boa) in Rotterdam, die wordt gekoppeld aan de roekeloze ex-rechercheur Jack (Werner Kolf). De twee mannen, aanvankelijk tegenpolen, raken samen verwikkeld in een moordonderzoek dat hen confronteert met het verlies van een dierbare. Tijdens hun zoektocht naar de waarheid komen ‘verborgen geheimen aan het licht’.
Voor Brekr betekent de verschijning op het wereldwijde platform Netflix een opvallende vorm van zichtbaarheid. Het merk, bekend om zijn elektrisch aangedreven brommers met een retro-modern design, profileert zich als innovatief alternatief voor traditionele scooters.”Boa’s goed of slecht? Geloof niet dat een nieuwe Netflix-film daar antwoord op gaat geven maar wel bloody cool dat er Brekrs in rijden”, aldus Willems op Linkedin.
De Brekr-modellen worden in Nederland ontworpen en onderscheiden zich onder meer door een verwisselbare accu, stille elektromotor en een robuust aluminium frame.
Bad Boa’s is sinds deze maand wereldwijd te zien op Netflix. Internationaal gaat de film met Asporaat door het leven als ‘Almost Cops’.
Bekijk hier de trailer: