Close Menu
    woensdag 10 september
    Trending
    • Apple onthult iPhone 17 Air: dunste iPhone ooit staat naast vernieuwde Pro- en standaardmodellen
    • Beko presenteert nieuwe generatie energiezuinige huishoudapparaten
    • ‘Slimme aircobediening helpt huishoudens besparen tijdens uren met negatieve stroomprijzen’
    • ‘AI-assistenten bedreigen zichtbaarheid van retailers’
    • Dreame groeit met 139 procent in Europa en bouwt aan volledig smart home-ecosysteem
    • Bol introduceert ‘digitale etalages’ voor merken via Branded Shelves
    • IFA blijft tot minstens 2034 in Berlijn
    • Acer presenteert breed scala aan nieuwe consumenten-, gaming- en zakelijke producten op IFA 2025
    Elektro Retail Magazine
    • Home
    • Nieuws
    • TV-trends 2025
    • Groothandels
    • Evenementen
      • IFA
      • Trade Mart
    • Service
    • Abonneren
    • Adverteren
    Elektro Retail Magazine

    BMS (BE) neemt Schuurman Consumentenelektronica (NL) over

    10 april 2025
    V.l.n.r.: Bart Legierse, CEO Heylen Group, Marc Fransen, Commercieel Manager Schuurman Consumentenelektronica, Daniela Sarlo, Country Manager NL BMS, Didier Clerx, Investor & Entrepreneur Heylen Group, Wim Heylen, Entrepreneur & Investor Heylen Group en Willem Schuurman, Schuurman Consumentenelektronica

    De Belgische logistieke fulfilment partner BMS neemt de Nederlandse Schuurman Consumentenelektronica over. Voor BMS is de overname een eerste stap in de internationale uitbreidingsplannen. Voor Schuurman Consumentelektronica, die operationeel blijft onder dezelfde bedrijfsnaam, betekent de integratie een toegang tot moderne IT-infrastructuur alsook tot een state-of-the-art logistieke hub van ruim 30.000 m².

    BMS is een logistieke dienstverlener en fulfilment partner die klanten ontzorgt tijdens alle stappen van het traject tussen de fabrikant en de consument. “Zoals de baseline in onze naam, Logistics & More, doet vermoeden, is BMS meer dan een opslagmagazijn. Onze klanten kunnen rekenen op een breed assortiment van ondersteunende diensten zoals een eigen transportdivisie, retourafhandelingen, een inhouse hersteldienst en een dienst-na-verkoop”, verduidelijkt CEO Pieter Janssens.

    BMS is operationeel vanuit Evergem, vlakbij de Gentse haven (België), en verhandelt jaarlijks tussen 1,2 en 1,5 miljoen stukken. “De ambitie leeft om dit aantal binnen enkele jaren naar de 2 à 3 miljoen stukken op te krikken”, aldus Pieter Janssens. De CEO verwijst hierbij naar de uitbreidingsmogelijkheden op de nu 30.000 m² grote site van BMS.

    Een belangrijke strategische stap in de groeiambitie is nu genomen door sectorgenoot Schuurman Consumentenelektronica uit het Nederlandse Alkmaar over te nemen. Daniela Sarlo zal de rol van Country Manager voor Nederland op zich nemen: “In Nederland starten we allerminst van nul. Schuurman Consumentenelektronica heeft een rijke traditie als distributeur van elektronica en staat bekend om de persoonlijke dienstverlening. Met BMS gaan we deze traditie verrijken met moderne infrastructuur en het bedrijf op IT-vlak verder professionaliseren”, zegt ze.

    Daniela Sarlo neemt de rol van Country Manager voor Nederland op zich

    Schuurman Consumentenelektronica werd in 1923 opgericht in het Nederlandse Alkmaar en groeide het afgelopen decennium uit tot Nederlands tweede grootste speler binnen de distributie van consumentenelektronica. Eigenaar en familietelg Willem Schuurman ziet in de overname door BMS een manier om het concurrentievoordeel van het bedrijf op te schalen.

    “Dankzij deze overname wint het bedrijf, dat mijn grootvader oprichtte, aan operationele en financiële slagkracht, mede door de ruggensteun die Heylen Group biedt.” Willem Schuurman blijft aan boord als aandeelhouder en zal een adviserende rol spelen in het vernieuwde geheel.

    “In de praktijk zullen de klanten van Schuurman Consumentenelektronica zaken blijven doen in eigen land en zullen ze kunnen blijven rekenen op de vertrouwde dienstverlening”, aldus Pieter Janssens, CEO van BMS. “Bovenop deze vertrouwde dienstverlening zullen de Nederlandse klanten echter ook toegang hebben tot een uitgebreidere menukaart dankzij de fulfilmentdiensten van BMS”, voegt Country Manager Daniela Sarlo toe.

    BMS is een Heylen Group-bedrijf. Heylen Group, opgericht in 2000, is een Belgische industriële holding die investeert in ambitieuze bedrijven en ondernemers. De groep hanteert een ‘buy-build-and-hold’- strategie: wat ze koopt, bouwt ze uit en behoudt ze. In die strategie staan innovatie, internationalisering en operationele optimalisatie centraal.

    Deel dit:

    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
    • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
    Previous Article‘Quooker wil binnen vijf jaar uitbreiden naar VS, Canada en Australië’
    Next Article Dreame introduceert A2 robotmaaier met AI en ‘LiDAR-technologie’

    Related Posts

    Mediamarkt deels over naar JD.com

    1 augustus 2025

    MediaMarkt Benelux krijgt nieuwe CEO en financieel directeur

    30 juli 2025

    Inventum verhuist naar ruimer pand in Arnhem

    7 april 2025

    Comments are closed.

    Lees ERM
    Hierboven een recent exemplaar van ERM. Wil je maandelijks ERM ontvangen? Kijk dan op onze pagina Abonnement voor een geweldige introductiekorting!
    Contact
    Pressure Media
    Postbus 16
    8070 AA Nunspeet
    +31 6 18118260
    info@pressuremedia.nl
    Abonneer je op deze blog

    Wil je niet wachten tot de volgende nieuwsbrief en meteen een bericht krijgen als wij hier iets nieuws posten? Meld dan hieronder jouw email-adres aan!

    Nieuwsbrief
    Meld je aan voor onze nieuwsbrief en krijg toegang tot onze Premium Content. (Werkt niet als een adblocker wordt gebruikt)
    Copyright © 2025. Pressure Media

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....
     

    Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.