Acer, bij ons toch vooral bekend van de laptops en andere pc-gerelateerde items, introduceert de Predator Extreme eScooter. De scooter was al gepresenteerd in Taipei, maar zal nu ook beschikbaar zijn in Europa, het Midden-Oosten en Afrika vanaf het tweede kwartaal van 2024.
De Predator Extreme e-scooter is ontworpen voor ‘avontuurlijke rijders die op zoek zijn naar een krachtige en veelzijdige e-scooter’, schrijft Acer in een persbericht. De scooter heeft een compact ijzeren frame en een krachtige motor met een piekvermogen van 960 Watt.
Lees ook: Vindt e-mobility zijn weg naar de elektro retailer?
Wellicht vermoed je een scooter zoals wij die kennen, maar qua vormfactor is het eerder een uit de kluiten gewassen eStep. De Predator Extreme drie snelheidsmodi: 6 km/u, 15 km/u en 25 km/u. De scooter heeft een verwisselbare batterij met een bereik van tot wel 35 km. De batterij kan in 4 uur worden opgeladen.
De dubbele vering en achterste schokdemper moet voor een comfortabele en stabiele rit zorgen, zelfs op oneffen terrein. De 10-inch ‘krokodillenbande’n bieden extra grip, en de IPX5-rating maakt de scooter waterbestendig.
De Predator Extreme zal beschikbaar zijn in het tweede kwartaal van 2024, met een startprijs van 1.299 euro.