ATAG Benelux voegt een nieuw merk toe aan haar portefeuille. Vanaf 1 september is deze leverancier van keukenapparatuur merkverantwoordelijk voor de televisies en koel- vriescombinaties van Hisense in de Benelux. Dit gebeurt naast de merken ATAG, Pelgrim, ETNA en ASKO, vanuit het hoofdkantoor in Duiven.
[newsletter_lock]Eind 2018 heeft de Hisense Group de Gorenje Group overgenomen, de moedermaatschappij van ATAG Benelux. De in 1969 opgerichte Hisense Group is een multinational met een jaaromzet van ruim EUR 16 miljard en 80.000 medewerkers. Het bedrijf is actief in 130 landen en is ’s-werelds vierde grootste fabrikant van TV’s en koelkasten. Hisense is marktleider in China, Australië en Zuid-Afrika.
Sinds midden 2017 is Hisense actief op de Nederlandse markt. Dit werd tot nu toe gedaan door de Eindhovense distributeur Quantis Electronics, maar dit is per 1 september overgenomen door ATAG Benelux. Het gehele Hisense salesteam van Quantis Electronics is dan ook in dienst bij ATAG Benelux gekomen.

Televisies en koel- en vriescombinaties
Hisense voert momenteel diverse koel- vriescombinaties en TV’s in haar assortiment. Hier zullen later dit jaar nog enkele nieuwe introducties aan worden toegevoegd voor de Nederlandse markt.
In de TV line-up zal er naast U-LED ook OLED worden toegevoegd. Voor Koelen is de line-up recent uitgebreid met Black steel modellen.
Official Partner EURO 2020
Hisense was de eerste Chinese partner van de UEFA tijdens het Europees kampioenschap voetbal in Frankrijk 2016. Ook tijdens het WK voetbal 2018 in Rusland kwam de naam Hisense regelmatig voorbij op de boarding.
In de zomer van 2020 zal Hisense official partner zijn van het Europees kampioenschap voetbal EURO 2020. Ook dan zal Hisense veelvuldig langs komen in alle uitingen van dit event.
[/newsletter_lock]